Kaptenita jahirentJahi Rent Kaptenita

Tallinn on merelinn, Eesti on mereriik ja enamik eestlasi armastab merd ning on selle ääres üles kasvanud. Soojad suveilmad toovad meie vetesse särama valged purjed ning hing ihkab merele ja sellega kaasneva romantika järele.

Väikesadamad läbivad järjest uuenduskuure ning väikelaevajuhi kursuste nimekirjad on rahvast täis, neid, kel tunnistus taskus on juba palju.

Siin on Sinu võimalus, tule rendi meie käest purjekas, võta sõbrad kaasa ja avasta Eestimaad ja merevõlusid meie purjekaga.

Meie laevastikus leidub erineva suurusega jahte 34 jalast kuni 51  jalaseni (see on lausa 15,5 meetrit). Lase tuulel purjed punni puhuda ja mõõda rannajoone meremiilid üle. Anname Sinu käsutusse sobiva aluse, vajadusel saad stardikoolituse. Laevades on mõnusad ööbimiskohad, puhas pesu ja laevakambüüs koos vajaliku varustusega ootamas.

Ja kui tundub, et oma jõud ja kogemus veel kaptenirolli välja ei kanna, siis korraldame teile meeldejääva mereseikluse Nord Saili kapteni ja madruste kaasabil.

Soovi korral aitame teil leida meeldejääva purjetamispuhkuse veetmiseks ka sobiva jahi Vahemerel, Kariibi merel või Tais.

Liitu ka meie Facebooki lehega ja sa osa meie uudistest ja sooduspakkumistest!