Rent KaptenigaPurjetamine, Jahi rent

Purjetamine on kõige mõnusam viis lõõgastumiseks. Meie meeskond viib teid imelisele purjereisile.

Väljumised toimuvad Tallinna kesklinnast. Soovi korral aitame teid merele ka Pärnus, Hiiumaal, Saaremaal ja Vahemerel.

Tere tulemast pardale!

3-tunnine purjetamine Tallinna lahel

Purjetamine Tallinna lahel

Nautige imeilusat vaadet Tallinna siluetile ja maalilisele rannikujoonele selle purjeretke jooksul. Tallinna lahel näete Tallinna moodsat Skyline, vanalinna torne ja Tallinna lahe rannikut. Purjeretk pakub teile ka harukordset vaadet vesilennukite angaarile ja Patarei vanglale, mis kunagi ehitati merekindlusena.

Üllatage oma kallimat, minge merele koos heade sõpradega või pidage kolleegidega maha üks oluline koosolek uues ja inspireerivas keskonnas – purjejahi pardal Tallinna lahel. Loe lähemalt siit!

Naissaar

Purjetamine NaissaareleNaissaar on Tallinnast kümnekonna kilomeetri kaugusel asuv looduskaunis saar, mis võlub ilusa liivaranna, mitmekesiste matkaradade ja tsaariaegsete merekindluse rajatistega. Igasuvisel Nargen Festivalil pakuvad Naissaarel kultuurielamusi kõrgetasemelised kontserdid ja etendused. Purjereis Naissaarele kestab umbes 2 tundi. Loe lähemalt siit!

Soome saarestik

Purjetamine Soome

Koostöös imelise Elisaari väikesadamaga leiame just teie soovidele ideaalse kava suvepäevadeks. Teid ootab saun otse merekaldal ja väike, armas sadam kaljude vahel. Loe lähemalt siit!

 

 

VÄLJASÕIDUD MERELE KOOS FOTOGRAAFIGA

Et mõnus puhkus saaks ka jäädvustatud, siis pakume Merele pildistama, fotosessioon merelkoostöös Nelladella Photographyga ja fotograaf Nele Tasasega võimalust merel olles üks fotosessioon teha! Tule perega või mitme perega, sõprus- või seltskonnaga ning loo omale mõnus mälestus, mida pimedal talvel meenutada. Loe lähemalt siit!

Prangli saar
Purjetamine Prangli saarele, Suvepäevad

Purjereisi Prangli saarele soovitame planeerida vähemalt 2 päevase. Tallinnast seilame saarele umbes 5 tundi, mille jooksul saab lõõgastuda jahi tekil, õppida esimesi purjetamise nippe või külastada Keri saart.

Umbes 3500 aastat tagasi merest kerkinud Prangli saar on suuruselt Eesti 13. saar. Koos Aksi (ehk Väike-Prangli) ja Keri saarega moodustab Prangli ühtse aheliku Soome lahes. Loe lähemalt siit!

Turu saarestikPurjetamine Turu Saarestikku

Avastame Põhjamaade kaunimat saarestikku! Turu saarestik koosneb rohkem kui 20 000 saarest. Seilame loodusimede keskel, kus leidub puutumatut loodust, värsket õhku ja absoluutset rahu. Esimestel päevadel uudistame väikesadamates ringi. Kaeme ehtsat kaluriküla ja käime kohtades, kuhu saab ainult meritsi ligi. Külastame maalilisi Nauvo ja Gullkrona sadamaid. Huvilistele õpetame purjetamist ja navigeerimist. Põikame läbi ka Turu linnast. Turu on Soome vanim linn (1229), oli aastani 1812 Soome pealinn. Tule pardale!

GotlandPurjetamine Gotlandile

Kurss – Gotland, ürgne viikingite maa!
Visby sadam on just täpselt selline, nagu romantikutest meresõitjad ette kujutavad. Kaiäärsed tihedalt täis kõikvõimalikke ujuvvahendeid, mida lähemal sadama südamele, seda uhkemad. Kaide ümbrust palistavad aga kümned kõrtsid, kust avaneb imeline vaade päikeseloojangus punaseks muutunud merele, sadamale ja laevadele.

MATUSED MERELMatused merel

Paljude inimeste viimane soov on lasta end tuhastada ja puistata tuhk merre. Pakume võimalust tulla ja saata kallis inimene viimsele teekonnale purjede all lähedaste seltsis. Soovi korral saate valida teile meelepärased koordinaadid tuha puistamiseks. Loe lähemalt siit!

 

MUUD VÕIMALUSED MEREL

Nii nagu veteavarus on piiritu, on ka ettevõtmiste võimalused merel väga mitmekesised. Ümbritsev vesi lisab neile ainult erakordsust ja emotsioone, mis maismaa tavalisuses iial ei ilmu. Purjeka pardal saab pidada stiilipidusid, tähistada sünnipäevi või teisi tähtsündmusi, teha romantilisi ettepanekuid või pidada hoopis konstruktiivset koosolekut – valik on piiritu.

Kui Sul on soov minna merele, siis sellest piisab, võta meiega ühendust ja teeme plaanid teoks.

Liitu ka meie Facebooki lehega ja sa osa meie uudistest ja sooduspakkumistest!

 Tasub teada enne purjetama tulemist:

 • Pääs pardale avatakse 10 min varem!
 • Kontsakingad ja meri kokku ei sobi. Laevadele meeldivad heleda tallaga, libisemiskindlad jalanõud.
 • Kapteni sõna laevas on nagu jumala sõna taevas!
 • Pardale saab tellida ka söögid ja joogid.
 • Punane vein, maasikad ja kirsid ei ole laevade lemmikud ja ei ole pardale lubatud.
 • Oma söökidega tulles lisandub koristamistasu 20€.
 • Meie laevad on varustatud nõutud päästevarustusega ja läbinud Veeteede Ameti ülevaatuse.
 • Kui tulete purjetama lastega, palume meile eelnevalt teatada laste arv, et saaksime teile tagada sobiliku suurusega päästevestid. Lastele on päästevesti kandmine Nord Sail alustel kohustuslik.
 • Broneerimise kinnitamiseks on ettemaks 50% aluse rendilt.

Tühistamistingimused:

 • 30 päeva varem tagastame ettemaksu 100%
 • 14-29 päeva varem tagastame 50%
 • Alla 14 päeva varem ette teatades summat ei tagastata.
 • Tormi korral (tuul puhub stabiilselt 15 m/s) tagastame ettemaksu 100%.
 • Kui sajab vihma ja te ei soovi merele tulla, leiame koos järgmise sobiva aja.